Nepřemýšlejte, konejte

by

Opravdu mnohokrát jste v poslední době v médiích mohli slyšet, že se skloňuje slovo ekologie a její přínos. Je tomu opravdu tak, že začíná mít konečně lidstvo strach z toho, co se stane, až nebudeme mít kam odvážet odpadky, co budeme dělat především s těmi, které se nikdy nerozloží, co budeme dělat, až bude takové neúporné vedro, protože se obecně začne planeta oteplovat v důsledku skleníkových plynů, a tak bychom mohli pokračovat. V této rovině je především dobré si uvědomit, že by každý jedinec měl začít sám u sebe. Nezdá se to, ale denně můžeme používat předměty, které se nikdy bohužel nerozloží nebo možná až za tisíce let. Co si naši potomci s tím ale počnou?

divka

Velký problém se začal řešit s jednorázovými plasty, kterými jsme zahlceni. Uvědomili jste si někdy, že jednorázovými plasty jsou třeba i hygienické potřeby, jako jsou například plenky nebo menstruační pomůcky? Pokud jste ženou, tyto produkty používáte nejméně jednou měsíčně. A to je opravdu mnoho odpadu, a v mnohých případech to ani ženám není moc pohodlné. Vyzkoušeli jste ale nějaké alternativy, které trh konečně nabízí? Nemyslíme tím jenom ty hygienické potřeby, které jsou vyráběny z materiálů, které se rozloží dříve, ale myslíme třeba i produkty, které lze použít opakovaně, a to v zásadě v maximálním dodržování správné hygieny.

kalhotky

Konečně jsou totiž na trhu a seženete menstruační kalhotky levně. Záslužné je také podporovat české tvůrce a výrobce, které používají kvalitní materiály, jako jsou třeba právě ti, kteří vyrábí tyto kalhotky s názvem MyFemini. Znáte je? Vyzkoušejte je! Různé velikosti, různé střihy, různé stupně savosti, podle toho, které zrovna potřebujete, vyberete si! Stoprocentní bavlna vám zajistí maximální pohodlí a prodyšnost. Savá vrstva v inkriminovaném místě zajistí, co má zajistit, pak vyperete a jedete dál. Pořiďte si víc kousků, ať jste připravené a máte pokrytý celý onen týden.