Dešťová voda

by
Dešťová voda


Pamatujete si na prázdniny u babičky? Kdo by se nepamatoval. Nejhezčí to bylo u babičky na dědině. Protože tam mohl člověk přičichnout k věcem které ve městě a paneláku nebyly možné. Vzpomenete si na takové plení plevelu nebo krmení slepic? Určitě ano. Bylo tam spousta práce se zeleninou i zvířaty. To nebylo vše taky k tomu patří sklizení ovoce. Jednoduše rozmanitost byla pestrá a veliká. A teď se vás zeptám, jestli si pamatujete, když pršelo, kde babička chytala dešťovou vodu? Většinou do velikých kovových nebo plastových sudů. Občas použila i plastové flašky. Protože jak víme dešťová voda je velice dobrá na praní i mytí vlasů. Hlavně ty vlasy jsou po umytí jemné.

pet láhve

A pak babička vodu dokázala využít i na zalívaní zeleniny. Jenomže voda v takovém sudu nemůže být moc dlouho. Když je v kovovém sudu začnou se na spodku usazovat nečistoty a jestli není přikrytí máme tam během pár dní i nějaký ten hmyz. Na zalití v zahrádce to nevadí horší je to už se zmíněním mytím vlasů nebo využití k praní prádla. Jestli chceme mít čistou vodu je zapotřebí ji uskladnit v nádobě kde se žádný hmyz nebo špína nedostane. Nejlepší je výrobek z ekologického materiálu, který by byl i dobře skladovatelný.

kanystry

Co takhle kanystr na vodu? Začali jste o tom přemýšlet? Tak my vám to trochu ulehčíme. Kliknutím na odkaz v tomhle článku se vám zobrazí nabídka různých druhů kanystrů. Od těch obyčejných s uzávěrem až po ty s kohoutkem. Všechny mají svoje výhody a je jenom na vás pro který se rozhodnete. Samozřejmě nemůžete tam nalít kyselinu nebo podobné agresívní tekutiny. Ale právě na vodu či už užitkovou nebo pitnou jsou naprosto ideální. A taky nemusíte trávit hodiny v obchodě, protože si je můžete v klidu objednat. Pak si jen počkáte až k vám dorazí a začít je využívat. Či už na cestách nebo na chatě všude mají všestranné využití. Tak si to rozmyslete a určitě využijte tuhle nabídku.