Header Image - Cannyon is a clean WordPress theme

Category Archives

29 Articles

Stavíte nebo rekonstruujete?

by
Stavíte nebo rekonstruujete?


Chtěli jste stavět prostorný bungalov ale váš stavební pozemek je menší než byste potřebovali? Všechno se dá řešit. V tomto případě bude nejspíš nutné postavit namísto přízemního domu patrový. I ten má řadu výhod, a tou hlavní je menší zastavěná plocha. Díky tomu budete mít místo i na menší zahrádku. Pokud zrovna vybíráte pozemek, bude ideální když si v územním plánu, kde se pozemek nachází, ověříte, zda je na něm možné stavět patrové domy. Územní plán upravuje co se v dané lokalitě může stavět a jeho prostudováním si ušetříte spoustu problémů při stavbě domu.

moderní schody

Při stavbě patrového domu je důležité myslet především na velice dobře zvolenou dispozici. Je totiž nutné myslet na to, že budete potřebovat místo na schody. Pokud budete mít dostatečně velký dům, můžete si dovolit velkorysé schodiště uprostřed celého domu. Záleží ale na rozložení jednotlivých místností. Schody je nutné mít přístupné z celého domu, a proto by měly být třeba v chodbě nebo v zádveří. Spousta lidí dává přednost menším schodům umístěným u obvodového zdiva domu, ale takový typ schodů je nepraktický v tom, že i když jde o schody celkem dlouhé, bývají úzké, a tak můžete mít problém se stěhováním některých věcí do patra.

skleněné zábradlí

Podle typu schodů je potřeba si uvolit zábradlí na schodiště. Bez něj nebude žádná stavba zkolaudována. Existuje hned několik druhů zábradlí. Jedním z nich je zděné zábradlí, které je typické tam, kde jsou schody u zdi. I na takovém místě by ale mělo být ukotvené ještě klasické zábradlí, kterého se lze pohodlně chytit. Většina lidí si vybírá samotné madlo ze dřeva nebo z kovu. Můžete mít i luxusní skleněné zábradlí nebo třeba kombinace materiálů. Chcete mít nejen bezpečné, ale i designové schody? Proč ne. Můžeme vám vyrobit mnoho typů zábradlí, které udělá z vašich obyčejných schodů něco navíc.

Stavíme skleník krok za krokem

by
Stavíme skleník krok za krokem


Zakoupili jste si skleník a čeká vás jeho stavba? Opravdu se toho nemusíte obávat, protože podle návodu se jedná vlastně o takovou velkou skládačku, kterou krok za krokem zvládnete sestavit. Je ale pravdou, že záleží na tom, kdy skleník zakoupíte, protože vám může přijít nejen nekompletní dodávka skleníku, ale také bez návodu, což není až tak příjemné. Ideální je v tomto případě si raději skleník zakoupit od ověřeného prodejce nebo přímo výrobce, jako je naše společnost. U nás si totiž můžete rovnou objednat i odbornou montáž a nechat stavbu skleníku nebo skleníkové přístavby na nás.

skleník

Odborná montáž skleníku

Zde bude zapotřebí vaše součinnost a to tím, že si připravíte základ, kde bude váš skleník stát. Ani v tomto případě vás nenecháme stranou a pomůžeme vás samozřejmě jak s výběrem skleníku, tak i s dalšími kroky, jak postupovat. Odborná montáž je prováděna pouze našimi vlastními proškolenými montéry na předem připravený základ. Rozměry základu snadno vyhledáte na našich webových stránkách, ale aby se zde naši montéři mohli dobře pohybovat, tak bude lepší počítat ještě s volným prostorem okolo skleníku, což zhruba je 50 cm po všech stranách. Po vyhotovení stačí zaslat fotografie a domluvíme se na dalším kroku.

skleník ze skla

Pokud se pustíte svépomocí do montáže, tak vám to také půjde od ruky. Stavba skleníku Skleniky.eu není složitá a vše máte zaznamenáno krok za krokem, až k úplné dokončené stavbě. Bez problémů sestavíte vše dobře, a ještě zvládnete instalaci okapů a další doplňků a příslušenství, které ke skleníku mohou patřit a vám usnadní práci. Není problém si nainstalovat i automatické otevírání oken, kdy budete moci velmi snadno regulovat výměnu vzduchu. Skutečně kdykoliv se na nás můžete obrátit s vaším dotazem, rádi pomůžeme a poradíme nejen s výběrem skleníku, ale rovněž i s jeho montáží.

Kvalitní zelený čaj

by
Kvalitní zelený čaj


Dávám si záležet na životním stylu. Mám ráda zdravé čaje anebo zdravé nápoje a také chodím pravidelně s kamarádkou do posilovny. A také s kamarádkou pravidelně plaveme. Opravdu si nedokáži představit, kdybych nemohla vůbec plavat. Plavání mám ráda už opravdu hodně dlouho a plavu opravdu pravidelně už několik, asi šest nebo sedm let. Já si myslím, že nejsem jediná, kdo má rád právě plavání. A pokud chcete opravdu plavat, tak také musíte určitě vědět, že když se přejíte, tak s plným žaludkem se jednoduše do vody nesmí. Alespoň se to jenom říká, ale já to dodržuji. Nevím, co je na tom pravdy, ale já tohle chci splnit.

Z matcha čaje jsou i zákusky.

Naštěstí ale dodržuji také kvalitní životní styl, takže se nikdy nepřejídám a jím jenom tak, abych se zasytila. Pokud i vy máte rádi různé kvalitní čaje, tak ochutnejte také matcha čaj. Matcha čaj seženete například na webové stránce darka-shop.cz, kde najdete katalog kvalitních čajů, a to například jak ovocných nebo bylinných čajů. Tak také samozřejmě matcha čaj. A matcha čaj je většinou zelené barvy, ale také už se prodávají tyto typy čajů v různém provedení. Že mají třeba různý jiný styl, příchutě a také jiné aroma. Určitě neprohloupíte, když také vyzkoušíte tento lahodný čaj.

Zdraví zelený matcha čaj.

Já jsem se ze začátku trošku lekla, když jsem ochutnala tento čaj, protože byl na mě docela takový silný, byl opravdu silně aromatický a této chuti jsem nedokázala vůbec přijít na kloub. Tak nakonec to dopadlo tak, že jsem si matcha čaj opravdu zamilovala a piji ho téměř každý den. Dávám si ho vždycky po obědě, aby se mi lépe trávilo. Tento kvalitní čaj je také perfektní, když třeba držíte dietu nebo chcete restartovat svůj organismus, když třeba držíte nějakou očistnou kůru anebo očistnou dietu, tento čaj bude pro vás také opravdu velmi vhodný. Myslím si, že za zkoušku tohoto kvalitního čaje nic nedáte.

Jste fanoušek ruční práce?

by
Jste fanoušek ruční práce?


Každý muž, který má šikovné ruce, se je snaží využít ku prospěchu svého bydlení. Pánové mají spoustu zkušeností s tím, že ženy mívají vysoké požadavky co s bydlení týče. Muži tak staví domy svépomocí, ale tím to nekončí. Domy i chaty, pokud nějakou máte, se musí neustále udržovat. Pod udržovací práce nespadá jen řezání větví stromů, ale i sekání trávy, nátěry a výměna poničených součástí. Muži to nemají lehké, ale po dobře odvedené práci je hřeje pocit, kolik toho sami dokázali bez pomoci ostatních. Spousta žen miluje různé časopisy a magazíny o bydlení, kde se dozvídají o tom, jaké trendy v bydlení jsou zrovna v módě. Před lety k nám dorazily pergoly a terasy, a tak není divu, že je doma chce mít snad každá žena. Nejde ale jen o místo v zahradě, kde byste mohli pořádat oslavy, ale i o místo, kde si sednete s knížkou nebo kde si vychutnáte svou oblíbenou kávu.

muž kutil

Taková místa si musíte vytvořit sami
Jsou samozřejmě mnohé ženy činu, které se toho nebojí, a tu vrtačku vezmou do ruky taky. Jenže na spoustu prací nemají sílu. A od toho jsou tu právě muži, kteří dokážou často i nemožné s minimem nákladů. Pokud zrovna řešíte co byste mohli doma ještě udělat, může být altán, pergola či terasa projektem letošního roku.

vruty kov

Spousta mužů má rádo práci se dřevem. Většinou jim to připomíná doby, kdy byli malí kluci, a tátové a dědové je začínali pomalu učit s nářadím. Jsou rádi, když můžou vytvořit něco pro svou rodinu, a tak není divu že se často pouští do práce sami, namísto aby si danou věc nechali vyrobit firmou. Ve výbavě každého schopného domácího kutila nesmí chybět kvalitní nářadí, které by se mělo vždycky kupovat ve specializovaných obchodech, ale také další vybavení, mezi které patří například torx vruty, bez kterých se při výrobě mnoha věcí určitě neobejdete. Mějte vždy všeho doma dost, aby vás nedostatek materiálu nezdržoval od práce.

Čisté nářadí

by
Čisté nářadí


Také se vám už někdy stalo, že jste měli nějaké nářadí, které se vám umazalo a bylo tak opravdu mastné anebo tak neskutečně špinavé, že nešlo normálně umýt? Třeba to nešlo umýt ručně, tohle se mi také stává. Vy se možná divíte, jak žena může mít špinavé nářadí. Sice to nemám já, ale partner pracuje, partner pracuje u nás doma v garáži. Má doma takovou dílnu, tam právě se stará o nářadí a také je automechanik, takže si jistě dokážete představit, že některé nářadí má opravdu zaneřáděné olejem, a to jde velice složitě odstranit. On také má ještě firmu v jiném městě a tam má víc místa a má tam právě kvůli tomu mycí box.

I nářadí potřebuje péči.

Mycí box pořídíte na webové stránce piskovacky.cz, kde jsou různé mycí zařízení, různé boxy anebo mycí stoly. Také tam je mycí stůl anebo box s tlakovým mytím. To znamená, že když to má tlakový mytí, že vlastně to se vám vyčistí snad trojnásobně rychleji. Bude to více čisté, takže pokud máte nářadí, které je velmi špinavé, třeba tam je nějaká barva anebo hlavně mastnota, tak mastnotu vyčistí. Opravdu určitě nevím, jak fleky od barvy, to už bude něco jiného. To by chtělo asi ředidlem, ale pokud máte nářadí od mazu anebo od nějakého jiného mastného materiálu anebo třeba od nějaké černoty, co já vím, tak vlastně tento mycí box vám tohle všechno zaručí, že to vyčistí.

Špinavé nářadí? Žádný problém.

Já sama jsem tomu vůbec nevěřila. Partner ale také se podíval na zmíněné webové stránky a řekl si, že tohle se může zaručit. A proto jeho kamarád mu doporučil právě tento mycí box. Chvíli jsem nad tím uvažovala, a i když jsem zjistila, že to stojí opravdu hodně peněz, tak jsem byla docela překvapená. Ale když mi potom můj partner ukázal, jak moc box funguje a že opravdu vyčistí špinavé a mastné umazané nářadí, tak jsem si řekla, že to je vlastně prima. Co kdybych tam hodila třeba nádobí? Myslím si, že tohle by nádobí asi nepřežilo, protože je to tlakový mycí box a má opravdu velikou sílu.

Podprsenka stokrát jinak

by
Podprsenka stokrát jinak


Možná jste už v pokročilejším věku, ale co to dnes znamená, téměř nic, protože díky vymoženostem můžete vypadat i o deset let mladší, než skutečně jste. Nenechte ztrácet svoje sebevědomí, ale podpořte ho tím, že nezanevřete na svůj šatník třeba kvůli tomu, že vaše poprsí není už to, co bývalo. Díky textilním páskám ho můžete dostat tam, kde bylo kdysi a nemusí si toho ani nikdo všimnout. Budete přitažlivá a sexy a nemusíte se zbavovat starých kousků v šatníku, na které jste si třeba už dlouho netroufla, protože prostě pod ně nemáte správnou a vhodnou podprsenku.

saty

Objevte revoluční nálepky na prsa, které se nazývají Litfties a jsou českým produktem. Jedná se o textilní pásky ve třech dostupných barvách, které aplikujete nalepením na prsa a díky tomu je můžete zafixovat v takové poloze, kterou potřebujete pro daný typ oblečení. Díky tomu nemusíte už nasazovat klasickou podprsenku a můžete si tak obléci třeba konečně topy bez ramínek, kterých máte několik. Jsou z bezpečného hypoalergenního materiálu, odolávají i vodě, takže když se zpotíte, neodlepí se vám a můžete ještě dokonalý dekolt podpořit tím, že si ho zafixujete ještě oboustrannou páskou, která zaručí, že zůstane všechno tam, kde má, protože si vlastně přilepíte obrubu šatů kolem poprsí k páskám.

vystrih

Zakupte si výhodné balení, ve kterém budete mít právě oboustrannou lepící pásku, dvě pásky Lifties, ochrany bradavek a sprej, díky kterému půjde všechno krásně dolů bez bolesti. Jedná se o skvělou pomůcku, zejména, pokud se chystáte na ples nebo na nějakou společenskou akci a vaše šaty si žádají výběr vhodné podprsenky nebo její úplnou absenci, jenže si na to každý nemusí troufnout. Díky těmto textilním páskám navíc můžete přizvednout to, co vám třeba díky času tíhne více k zemi, což vás právě může připravovat o hledané sebevědomí.

Jak pomáhají uzavíratelné sáčky na výletě do hor

by
Jak pomáhají uzavíratelné sáčky na výletě do hor


Znáte film „Svatební cesta do Jiljí“ z roku 1983 s Josefem Abrhámem a Libuškou Šafránkovou? Součástí filmového děje byl i turistický výšlap na vrchol smyšlené hory „Portyš“, natáčelo se to v Krkonoších nedaleko Labské boudy a právě tam jsou vhodné terény pro celodenní výlet. Jestliže byste se chtěli vypravit po stopách protagonistů této nádherné komedie, neměli byste doma zapomenout přibalit do batohu i uzavíratelné sáčky.

horská turistika

Vysokohorská turistika přináší celou řadu momentů, kdy je zapotřebí někam uložit různé předměty, a tak bychom si mohli popsat, jak takový pobyt v horách může probíhat:

Toaletní papír – a papírové kapesníky nebo ubrousky, které si berete s sebou, musíte bezpodmínečně uložit do sáčku se zipem, aby papír nenavlhl. Jakmile se dostane k těmto výrobkům z papíru voda a vlhkost, nebudou vám k ničemu, což je zvláště v horách velmi nepříjemné.

Mapa – vyplácí se ukládat papírovou mapu vždy do sáčku se zipem, pokud se vám rozmáčí a potrhá, bude výsledek podobný, jako u toaletního papíru. A nespoléhejte se na elektroniku, na GPS v mobilu, mobil vám může v terénu „kleknout“, a rázem nevíte, kde jste. A zabloudit v horách je mnohem horší, než bloudit po Praze, kde brzy narazíte na nějakou tramvajovou či autobusovou zastávku nebo metro.

Mumlavské vodopády

Použité ponožky – prozíraví a zkušení turisté si berou do hor s sebou vždy více párů ponožek. Ty jsou vysloveně nutné, protože je brzy propotíte, a mokrý pot vám snadno způsobí puchýře. Měňte ponožky častěji, třeba každou hodinu, a ty použité ukládejte do uzavíratelného sáčku. Jistě by vám nebylo příjemné pokládat zapáchající ponožky do batohu hned vedle vaší svačiny. Mimochodem, i tu svačinu si můžete zabalit do zipového sáčku, který je lehký, a nezabere v batohu mnoho místa. Sáčků se zipem si tedy vezměte s sebou raději více, než méně.

Bude vás o jednoho víc?

by
Bude vás o jednoho víc?


Příchod miminka znamená pro rodiče spoustu starostí, protože musí mít připravené všechny potřebné věci. Hlavně rodiče kteří dosud žádné dítě neměli a bude to tedy jejich první tápou v tom, co bude potřeba. Lidé mají tendence nakupovat všechno co vidí aby jim nic nechybělo a zapomínají na to, že v dnešní době můžou nakupovat téměř pořád. Na internetu je spousta seznamů věcí pro miminko, kterých se ale není potřeba držet. Základem péče o miminko je kvalitní oblečení bez umělých příměsí, kvalitní pleny a spací pytel.

jednorázové pleny

Je dobré mít v záloze krém na opruzeniny, které mohou vzniknout i když používáte nejkvalitnější pleny. Stačí si chvilku nevšimnou že je potřeba dítě přebalit a problém s pokožkou je na světě. Proto je dobré plenku pravidelně kontrolovat zda se nestala nějaká nehoda. Co se týče přebalování, nejlepší je používat látkové pleny – novorozenec má jemnou pokožku, pro kterou jednorázové pleny nejsou nejlepší řešení. Jsou sice cenově dostupné a někteří výrobci nabízí opravdu pleny za pár korun, ale zkusili jste se někdy zamyslet nad tím proč jsou takové pleny tak levné? Jsou plné plastů a chemie, a pro miminka nejsou vhodné.

svrchní kalhotky

Látkové pleny jsou vyrobeny z měkké látky, která neprodyšná a pokožka tak může volně dýchat. Díky tomu se předchází opruzeninám. Látkovou plenu použijete i na utírání čehokoliv i jako přebalovací podložku. Svoje místo v dětské výbavičce rozhodně mají. Pokud se je rozhodnete vyzkoušet, můžete si pořídit látkoví sadu z druhé ruky, která vás vyjde levněji. Nekupujte všechno co ostatní maminky, protože každá matka i dítě mají jiné potřeby. Až v porodnici zjistíte co vám dvěma vyhovuje. Soustřeďte se jen na to aby bylo vaše miminko spokojené. Nepotřebujete hromady hraček ani nejdražší oblečení, protože miminko toho opravdu zpočátku moc nepotřebuje. Myslete na to.

Bazén a voda

by
Bazén a voda


Inu, tak už to v létě chodívá a ty horka budou čím dál tím větší. Proto je dobré mít u domku bazén, ve kterém se může člověk zchladit, kdykoli se mu zachce. Když se cítí zmožen vedrem a klimatizace už nějak nezabírá, vyleze člověk před dům, nebo za něj a hupne si do chladivé vody. Tam urazí pár temp a může si jít dovnitř zase zdřímnout. Nebo si může dát na vodu lehátko a pochrupovat klidně přímo tam. Pokud ovšem nemá bazén na přímém slunci.

u bazénu

Ten, kdo bazén nemá, dělá velkou chybu. Jasně, těch, co bydlí v paneláku, nebo zahradu nemají, těch se to netýká. Ti jsou, bohužel, odkázáni na místní veřejnou plovárnu. Ale ti, kteří místo na bazén mají by si ho rozhodně koupit měli. Už proto, že tím pádem si ušetří velké peníze a spoustu času při letních vyjížďkách za koupáním, ať už jezdí kamkoli. Výmluvy, že je bazén jen pro horních deset tisíc již hodně dlouho neplatí. Může si jej dovolit každý kdo pracuje a nemusí ani dělat dvacet čtyři hodin denně o sobotách i nedělích.

Ano, zpočátku tam trochu starostí je. Do bazénu je třeba přivést vodu a také se musí dát v nouzi vypustit a na to všechno je třeba být připraven. Musí se nakoupit spousta trubek a dalších součástek, jako například PVC-U SCH 40 přechodka vnitřní závit, ale to už jsou takové hezké starosti. Ostatně, jsou jen chvilkové tak co.

dívenka ve vodě

Když je pak všechno připraveno, může se začít. Zde budou třeba instalatéři, kteří trubky a další vymoženosti napojí kam je třeba a dovedou tak vodu tam, kde má být. Pak už jen stačí otočit ventilem a zázrak v malém je dokonán. Nyní už jen stačí počkat až se bazén napustí , což trvá tak dlouho jak je veliký a pak už stačí jen se koupat a koupat. Tím jste udělali hodně dobrou věc pro celou rodinu, ale hlavně pro její zdraví. Protože nic lépe neprospěje lidskému těly, když provede ve vodě několik temp. A je jedno, zda po ránu, nebo až večer.

Buď chlapem!

by
Buď chlapem!


Už tu zase jsme s naší nabídkou pořádně nabušených tablet pro pořádné chlapy! Nemusíte být rovnou vojákem, ale skutečným mužem! Přidej se mezi nás! Už jsme tu zase a nabízíme vám to nejlepší řešení, jaké jste si kdy mohli přát. Ano hlavním tématem budou opět a zase muži. Potřebujete mít více síly a připadat si jako pořádný samec? Nejen sex je důležitý, kdy dobrá hladina testosteronu na prvním místě, ale také nějaké ty sportovní aktivity, které byste tak rádi provozovali, ale už vám na to nestačí energie.

prášky

Co s tím, tedy můžete začít dělat? Objednat se ke svému lékaři a zkusit začít brát nějaké ty prášky? Neexistuje snad lepší řešení, které by vám tak mohlo pomoci od vašeho dosavadního problému, který teď řešíte? My si myslíme, že ano! A proto Testo boostery pokročilý pro každého Army-nutrition jsou tou nejlepší možnou volbou, kterou ve svém životě zase uděláte. Nemusíte se navíc bát toho, že by to mělo nějaké extra vedlejší účinky. Jelikož se jedná o přípravky, které jsou velice kvalitní, je zapotřebí, ale dodržovat jejich množství. Jelikož se jedná navíc o doplněk, tak si myslíme, že vedlejší účinek bude jen to, že stihnete v posteli s manželkou udělat více kol, anebo mít více energie pro jedno pořádné a dlouhé kolo.

pilulky

Nebo snad víte o někom, kdo by potřeboval naše přípravky, ale stále nechce o svém problému tolik hovořit, protože si myslí, že se to nějak spraví samo, ale spíše je to horší a horší? Zkuste ho odkázat právě k nám a my mu velmi rychle a rádi s jeho problémem poradíme. Nebo snad sháníte vhodný dárek pro svého partnera milé dámy? I tak by se to dalo vzít, ale aby se neurazil! Dárek pro sebe nebo pro někoho zcela jiného, to už je jen a jen na vás, jak s našimi produkty naložíte. Rozhodně dlouho neváhejte a začněte se sebou už něco konečně dělat, protože nikdo jiný to za vás neudělá nebo si snad myslíte, že ano? Bohužel tomu tak skutečně není, a proto se nám co nejdříve ozvěte! Těšíme se již dnes na vaše dotazy, a také objednávky.