Naše životy

by
Naše životy

Každý máme svůj životní styl úplně jiný. Samozřejmě, ale pokud žije rodina pospolu, tak také znamená to, že mají podobný životní styl. Protože pochybuji, že by některá rodina měla ve své rodině různé rozdílné životní styly. I když tedy výjimky jsou, ale nejsou tak moc časté. Pokud tedy někdo není nemocný a nemá nařízeno nějakou určitou dietu. Tohle se mi stalo, protože já jsem velice často trpěla žlučníkovými záchvaty. Ani vám nemusím popisovat, jaká je to ukrutná bolest, když vás chytne žlučník. Takže abych potom zlepšila svůj zdravotní stav, musela jsem také mít svůj vlastní životní styl.

Mám radost ze života.

Takže jsem jedla většinu času pouze jenom suché pečivo anebo různé krekry. Když jsem třeba někoho viděla, jak si dopřává rajskou nebo svíčkovou či guláš, tak jsem jenom záviděla a slintala jsem, protože svíčkovou já miluji. A my doma žijeme zrovna takový životní styl, kdy právě moje maminka vaří zrovna nezdravá jídla. Já si to chápu, že je to špatně, ale ukažte mi nějakou rodinu, kde je plno dětí a vytížení lidé, kde by vařili pouze jenom dietní a zdravá jídla. Samozřejmě, že životní styl není jenom o jídle. My zase s oblibou opravdu hodně sportujeme a baví nás to.

Jak žijete vy?

My s maminkou máme koupené doma dva rotopedy, protože máme veliký dům, takže vždycky když se díváme na naše oblíbené seriály, tak vydržíme klidně i hodinu a půl jezdit na našem rotopedu. Toto nás opravdu hodně baví a myslím si, že sport je opravdu hodně důležitý, stejně tak jako zdraví a poctivé jídlo. Životní styl má opravdu každý jiný, záleží pouze jenom na nás, jak si to uděláme, protože ne každá rodina má stejný životní styl a každá rodina vyznává úplně něco jiného. Všichni tušíme, že každý si udělá životní styl takový, který mu vyhovuje nejvíce, aby se člověk cítil duševně v pořádku a v klidu. Myslím si, že někdy si ale lidé bohužel vyberou i špatný směr života. A náprava je někdy nesnadná.