Stěhovat se kvůli práce?

by
Stěhovat se kvůli práce?


Nastoupíte do nového zaměstnání a budete se snažit pomalu nebo rychle stoupat na profesním žebříčku. Je to zcela přirozené, že jen málokdo chce zůstat na pozici, kde nastoupí jako nováček. Ve většině zaměstnání se s tím počítá, že budete profesionálně růst. Budete se muset stále vzdělávat a získávat nejrůznější další vědomosti, které vyplynou z vaší praxe. A když se to stane a vám se dostane povýšení, může se vám stát, že se budete muset stěhovat na jiné pracoviště a někdy také i na jinou pobočku v jiném městě. Tady pak vyvstane zásadní otázka, zda se chcete se stěhovat? Zda upřednostníte vlastní profesní zájmy nad zbytkem rodiny, pokud už ji máte.

stěhování

Zda i vaše partnerka najde v novém místě uplatnění a jak budou reagovat vaše děti nad změnou prostředí a změnu kamarádů. Bude to jistě těžká volba a vy budete muset sčítat veškeré plusy a mínusy. A pokud nabídka profesního růstu bude skutečně zajímavá, hurá do stěhování. Pokud do mínusů počítáte i obavy ze samotného stěhování, tento bod si můžete s klidem odškrtnout jako bezpředmětný. Proč? Protože existují firmy, které vás přestěhují tzv. na klíč.

stěhování

Stěhovací firmy vás umí přestěhovat, aniž byste se do procesu museli jakkoliv zapojovat. Prohlídnou si předem váš byt, rozhodnou se co a jak je potřeba zabalit a hlavně, disponují všemi potřebnými pomůckami, které jsou ke stěhování nezbytné. Krabice, bublinkové fólie, rudly pro převoz, dodávky či stěhovací auta a pracovníky, kteří mají se stěhováním zkušenosti. Ani elektronika nebude problém, vše profesionálně odpojí a ve vašem novém bydlišti vše opět zapojí. Vy budete jen koukat, jak se váš starý byt vyprazdňuje, pokud nezvolíte lepší možnost a neodjedete na dovolenou, abyste se po návratu již rovnou nastěhovali do nového. Ano, zní to neuvěřitelně, ale i tohle je možné. Stěhovací firmy mají i nadstandardní služby, ke kterým může patřit třeba vymalování vašeho starého bytu. A tomu se říká služba!