Přejít na jiné cigarety

by
Přejít na jiné cigarety

Princip kouření cigaret je jednoduchý – zapálí se a pak se potahuje, dým se vydechne a výsledkem je při častém kouření zabarvení oblečení i těla. Typické je to hlavně pro konečky prstů. Při užívání klasických cigaret dochází i k obtěžování okolí, protože vydechovaný kouř zrovna nevoní. Žloutnutí oblečení, prstů a velká škodlivost pro tělo řadu kuřáků přesvědčila o změně. Někdo dokázal přestat kouřit úplně, ale část lidí to nedokáže ani za podpory okolí a podpůrných prostředků jako jsou například nikotinové náplastí. Právě nikotin je látkou, která způsobuje závislost, a proto se objevuje i v nových možnostech pro všechny kuřáky. Tím jsou hlavně elektronické cigarety, které také obsahují nikotin, ale neobsahují další látky obsažené v klasických cigaretách.

fialová cigareta

Jak funguje?
Většina lidí asi tuší, jak taková cigareta funguje. Používají se do nich tekuté náplně, které také nikotin obsahují. Dají se koupit v různých variantách, nejčastější jsou čistě nikotinové, ale prodávají se i s příměsí různého ovoce. Tekutina se vdechuje a vydechuje se pára. Toto řešení j méně zdravotně závadné.

Elektronické cigarety také prošly vývojem a značná část z nich nabízí moderní přístroje, které mají kompaktní rozměry. Díky tomu se vejdou nejen i do malých kabelek třeba na party, ale i do kapsy. Oblíbené jsou u mužů i žen, a tíhnou k nim hlavně mladší ročníky. Obliba těchto cigaret stoupá. Vaporesso je moderní elektronická cigareta, která vás okouzlí nejen rozmanitými příchutěmi, ale především svým moderním a zajímavým designem, který se hodí k mužům i ženám.

žena kouří

Přejděte k moderním zařízením, které vám poskytnou potřebný požitek z kouření, ale nebudou natolik zdravotně závadné jako klasické cigarety. Životnost takového zařízení je dlouhá, takže se nemusíte bát že byste každý rok kupovali novou. Na trhu je mnoho druhů těchto cigaret, najděte tu pravou pro sebe.