Pozvěte vaše blízké na kobereček

by
Pozvěte vaše blízké na kobereček

Když odchází někdo k šéfovi „na kobereček“, obvykle jde vysvětlovat nějaký malér http://napady.iprima.cz/prima-napady/fantasticka-promena-omseleho-nocniho-stolku-se-samolepici-folii Toto rčení je vám jistě dobře známo, a možná, že i vy jste se kdysi octli v podobné nepříjemné situaci. My bychom vás ale chtěli pozvat na kobereček z jiného důvodu, a rozhodně příjemnějšího. Tentokrát na koberečkovou párty.

perský koberec

Můžete ji uspořádat pro dospělé i pro děti a využít tohoto prostředí k tomu, že je podlaha měkká, teplá a poměrně útulná, a že tu lze provozovat spousta činností. Můžete odtud pozorovat ryby v akváriu a pokojové rostliny, můžete tu rozložit střih na kalhoty a připravit jej k šití, je možné na podlaze skládat puzzle, hrát deskové hry nebo plánovat dovolenou nad rozloženou mapou.

Koberce na podlahách častokrát slouží i jako pracoviště pro notebook, pro výtvarné činnosti, práci s korálky, třídění věcí a drobné úklidové práce a na podlaze se také lidé připravují na zkoušku na vysoké škole, kdy tu mají rozloženou hromadu skript. Je to zkrátka víceúčelové hřiště, s jehož plochou můžeme počítat prakticky nonstop, na rozdíl od psacích stolů, kde bývá pracovní deska zaplněná různými předměty.

Pozvánka na párty

Jestliže chystáte narozeninovou oslavu a máte v plánu pozvat přátele do vašeho obýváku, můžete to tentokrát pojmout trochu jinak – netradičně. Namísto posezení u konferenčního stolku, kde je málo místa, si uvolněte prostor na podlaze a uspořádejte akci tímto způsobem. Na koberci je také snazší bližší kontakt, chcete-li se objímat, pohladit, opřít se navzájem o svá záda nebo si položit hlavu někomu do klína, chcete-li mít oslavu v intimnějším duchu.

kočka na koberci

Podmínkou je však perfektní čistota koberce, protože jakmile někdo zahlédne skvrny od kečupu či od rozlité kávy, anebo ucítí zápach žluklého tuku či dokonce typický odér použitých ponožek, nošených bez přestávky čtrnáct dnů, bude po oslavě. Nezapomínejte proto na profesionální čištění koberců Wismont čištění, které se postará o to, aby byly doslova jako nové.