Nakupujte na About You s přehledem

by
Nakupujte na About You s přehledem


Volba správné velikosti – nakoupit pro sebe oblečení a obuv v kamenné prodejně je snadné. Prostě popadnete vhodný kus oděvu či obuvi, zajdete případně do zkušební kabinky a přizpůsobíte své další kroky výběru tak, že nakonec zakoupíte to, co vám skutečně padne. Nakupovat ale online na e-shopu se slevou About You už tak snadné nebude. Musíte znát správné míry pokud možno velmi důsledně, a tím obtížnější je to tehdy, pokud jde o vaši přítelkyni. Muži, kteří pouze odhadují velikosti dámského oblečení, by měli precizně poměřit podobný typ oděvu v šatníku, ale ne vždy se to podaří. Chcete-li si proces usnadnit a přesto udělat radost vhodným dárkem, nakupujte dámskou obuv, tam vystačíte jen s délkou chodidla.

dámská obuv

Jak změřit délku chodidla – nespoléhejte se na značení velikosti podle čísel, protože se mohou různě lišit dle jednotlivých výrobců, ale vždy si proměřte délku chodidla. Pravděpodobně se vám to ale nepodaří provést potají, kdy budete partnerce měřit nohu ve spánku pod peřinou, vsaďte raději na jistotu – vyjměte stélku z některých často nošených bot a změřte její délku s přesností na jeden milimetr. Délka chodidla bývá uváděna u výrobků standardně a dle toho také odvodíte správné velikostní číslo.

tenisky a lodičky

Jaké boty vybrat – zdá se to velmi náročné, ale ve skutečnosti to tak vůbec nemusí být. Potřebujete pouze znát osobitý styl a nakupovat obuv podle něj, například víte-li, že přítelkyně ráda obouvá tenisky, anebo dává přednost trekové obuvi s nepromokavou membránou, vybírejte mezi těmito modely. Zvládnout se to dá i u obuvi společenské, například u střevíců na ples či na firemní večírky. Při troše šikovnosti vás partnerka pochválí nejen za vaši odvahu, ale hlavně za zájem udělat radost. A když se to nepovede, nevěšte hlavu, cení se hlavně snaha a navíc se zboží dá bezplatně vrátit.