Podprsenka stokrát jinak

by
Podprsenka stokrát jinak


Možná jste už v pokročilejším věku, ale co to dnes znamená, téměř nic, protože díky vymoženostem můžete vypadat i o deset let mladší, než skutečně jste. Nenechte ztrácet svoje sebevědomí, ale podpořte ho tím, že nezanevřete na svůj šatník třeba kvůli tomu, že vaše poprsí není už to, co bývalo. Díky textilním páskám ho můžete dostat tam, kde bylo kdysi a nemusí si toho ani nikdo všimnout. Budete přitažlivá a sexy a nemusíte se zbavovat starých kousků v šatníku, na které jste si třeba už dlouho netroufla, protože prostě pod ně nemáte správnou a vhodnou podprsenku.

saty

Objevte revoluční nálepky na prsa, které se nazývají Litfties a jsou českým produktem. Jedná se o textilní pásky ve třech dostupných barvách, které aplikujete nalepením na prsa a díky tomu je můžete zafixovat v takové poloze, kterou potřebujete pro daný typ oblečení. Díky tomu nemusíte už nasazovat klasickou podprsenku a můžete si tak obléci třeba konečně topy bez ramínek, kterých máte několik. Jsou z bezpečného hypoalergenního materiálu, odolávají i vodě, takže když se zpotíte, neodlepí se vám a můžete ještě dokonalý dekolt podpořit tím, že si ho zafixujete ještě oboustrannou páskou, která zaručí, že zůstane všechno tam, kde má, protože si vlastně přilepíte obrubu šatů kolem poprsí k páskám.

vystrih

Zakupte si výhodné balení, ve kterém budete mít právě oboustrannou lepící pásku, dvě pásky Lifties, ochrany bradavek a sprej, díky kterému půjde všechno krásně dolů bez bolesti. Jedná se o skvělou pomůcku, zejména, pokud se chystáte na ples nebo na nějakou společenskou akci a vaše šaty si žádají výběr vhodné podprsenky nebo její úplnou absenci, jenže si na to každý nemusí troufnout. Díky těmto textilním páskám navíc můžete přizvednout to, co vám třeba díky času tíhne více k zemi, což vás právě může připravovat o hledané sebevědomí.