Čisté nářadí

by
Čisté nářadí


Také se vám už někdy stalo, že jste měli nějaké nářadí, které se vám umazalo a bylo tak opravdu mastné anebo tak neskutečně špinavé, že nešlo normálně umýt? Třeba to nešlo umýt ručně, tohle se mi také stává. Vy se možná divíte, jak žena může mít špinavé nářadí. Sice to nemám já, ale partner pracuje, partner pracuje u nás doma v garáži. Má doma takovou dílnu, tam právě se stará o nářadí a také je automechanik, takže si jistě dokážete představit, že některé nářadí má opravdu zaneřáděné olejem, a to jde velice složitě odstranit. On také má ještě firmu v jiném městě a tam má víc místa a má tam právě kvůli tomu mycí box.

I nářadí potřebuje péči.

Mycí box pořídíte na webové stránce piskovacky.cz, kde jsou různé mycí zařízení, různé boxy anebo mycí stoly. Také tam je mycí stůl anebo box s tlakovým mytím. To znamená, že když to má tlakový mytí, že vlastně to se vám vyčistí snad trojnásobně rychleji. Bude to více čisté, takže pokud máte nářadí, které je velmi špinavé, třeba tam je nějaká barva anebo hlavně mastnota, tak mastnotu vyčistí. Opravdu určitě nevím, jak fleky od barvy, to už bude něco jiného. To by chtělo asi ředidlem, ale pokud máte nářadí od mazu anebo od nějakého jiného mastného materiálu anebo třeba od nějaké černoty, co já vím, tak vlastně tento mycí box vám tohle všechno zaručí, že to vyčistí.

Špinavé nářadí? Žádný problém.

Já sama jsem tomu vůbec nevěřila. Partner ale také se podíval na zmíněné webové stránky a řekl si, že tohle se může zaručit. A proto jeho kamarád mu doporučil právě tento mycí box. Chvíli jsem nad tím uvažovala, a i když jsem zjistila, že to stojí opravdu hodně peněz, tak jsem byla docela překvapená. Ale když mi potom můj partner ukázal, jak moc box funguje a že opravdu vyčistí špinavé a mastné umazané nářadí, tak jsem si řekla, že to je vlastně prima. Co kdybych tam hodila třeba nádobí? Myslím si, že tohle by nádobí asi nepřežilo, protože je to tlakový mycí box a má opravdu velikou sílu.