Party stany

by

Pořádáte svatby, nebo party, či si chcete jenom posedět s rodinnou na zahradě? Tak byste měli určitě slyšet o party stanech, které vám usnadní mnoho starostí, protože s party stany se nemusíte bát, že začne pršet, nebo že se spálíte na sluníčku, to vše řeší party stan. Pokud tedy hledáte firmu, která pronajímá party stany, tak určitě můžete navštívit firmu partystanyaz.cz, zde najdete širokou nabídku party stanu pronájem. Tato společnost nabízí pronájem party stanů, které mají vysokou kvalitu a příznivou cenu. Profily jejich stanů jsou vyrobeny z velmi kvalitní pevné slitiny hliníku a jejich oboustranně lakovaná plachtovina je od značky SIOEN, která je velmi kvalitní a má velmi reprezentativní vzhled, takže se tyto stany hodí i na komerční akce, jako jsou veřejné party, či oslavy.

party stan

Tyto stany mají třídu hořlavosti B a také mají dostatečnou světelnou propustnost. Tyto stany si můžete pořídit již od 100 korun českých za, jeden meter čtvereční. Tyto party stany vám firma přiveze i postaví, takže se nemusíte o nic starat, také vám můžou dodat další příslušenství podle vašich, předav po vaší akci zase firma přijede, rozloží stan a odveze, a to všechno bez nějakých poplatků.

Nůžkový stan

Tato firma nabízí nůžkové stany, které jsou nejlepší volbou pro zastřešení menších prostor. Tyto stany jsou velmi výhodné, protože jejich montáž nezabere mnoho času, protože trvá jen pár minut. Tyto stany jsou z pevného profilu HEXAGONAL 50 milimetrů. Opláštění těchto stanů se dodává v bílé barvě z kvalitního materiálu, který má sníženou hořlavost. Rozměry těchto nůžkových stanů jsou: 3 x 3 metry, 3 x 6 metrů, 3 x 9 metrů, 3 x 12 metrů a 6 x 6 metrů. Tato firma také dodává vybavení party stanů, dodávají baldachýnové dekorace, také si můžete pronajmout nejrůznější typy nábytku. Také nabízejí k pronajmutí dřevěnou podlahu do těchto stanů, která pokryje nepříjemné nerovnosti a zpříjemní vašim hostům pobyt.