Nabízíme velice odolné, přírodní termo prádlo vyrobené z ovčí vlny!

by

O firmě Devolt – tato firma pochází z Norska, vyrábí hlavně termo oblečení a termo prádlo. Firma devolt je na trhu už více než 160 let. Svými výrobky z vlny zásobovala leckterou Antarktickou expedici. Je to přírodní vlna dobře zpracovaná. Mezi spodním prádlo patří například triko – které dělá komfort tepla, odvádí vlhkost při pocení a zachovává člověka v teple. Prodáváme i čepici a vlněné rukavice!

O prádle Devolt Expedition
Je hodně oblíbené zimní prádlo, je velice funkční, toto prádlo se skládá ze dvou vrstev – spodní vrstva se skládá z čisté 100 % meríno vlny a vrchní s příměsí polyamidu. Triko perfektně odvádí vlhkost, člověk se v něm cítí komfortně.

termo legíny

Co je meríno vlna?
Merinos jsou jedním z nejstarších plemen ovcí žijících převážně v Alpách. Merino vlna známá jako-,, kouzelné rouno“ je výhodná především díky své- prodyšnosti, měkkosti a lehkosti. Můžete oblečené z tohoto materiálu nosit několik dní, protože nenasává pachy!

Co u nás najdete?
Termo prádlo a oblečení pro jakoukoli činnost ve venkovním prostředí. Pojem devolt – je znám mezi vrcholovými sportovci, ale také mezi širokou veřejností.

zimní čepice

Co všechno naše firma prodává?
Různá termo trika – například Triko Devolt Duo Active, nebo W Triko Devold Expedition Merino. Dále prodáváme různé termo kalhoty – například W Spodky Devold Expedition Merino. Také si můžete zakoupit různé vesty a bundy, trička a tílka v různých barvách, s potiskem nebo bez potisku. Dále pak různé svetry a mikiny v různých barvách a s různými vzory a potisky – v barvě třeba žluté, bílé, fialovo-černé, modro-černé, také doplňky a to- čepice v různých barvách- v modré, zelené, žluté, fialové, rukavice-šedé, černé, bílé. Pokud chcete kvalitní termo prádlo a k tomu ještě z přírodní ovčí vlny, neváhejte a nakupujte od značky – Devold duo active! Je to zaručeně velice kvalitní, teplé a odolné oblečení!