Trápí vás pleť?

by

Asi není žena, která by nenesla těžce, že stárne. Často není problém samotný přibývající věk, ale jeho příznaky jako je stárnutí pleti, slábnutí a vypadávání vlasů, šedivění vlasů a další. Ne nadarmo s tím počítají všechny kosmetické firmy a nabízí řadu produktů, které mají stárnutí v rámci možností pozdržet nebo jeho příznaky zamaskovat. Nic si nenalhávejme, je to velmi výhodný byznys. Ženy jsou ochotné utratit spoustu peněz za zázraky, které se bohužel většinou nekonají. Jsou ochotné riskovat i plastické operace, kde výsledek může být všelijaký, jak si můžeme všimnout u řady hollywoodských hereček, které to s plastikami přehnaly a jejich původní krása je nenávratně pryč, a vypadají k nepoznání, hůře, než kdyby daly stárnutí volný průběh.

pleť

Je tu ale něco, co může skutečně průběh stárnutí ovlivnit a částečně zpomalit. Přitom je to zcela přírodní produkt a deformace jako při plastických operacích absolutně nehrozí. Co je ten zázrak? Je to kolagen. Přírodní kolagen. Tělo si umí vyrábět kolagen samo, potřebují ho naše vlasy, pleť, naše nehty a hlavně naše klouby. S přibývajícím věkem však přirozená tvorba ustupuje a tak se na nás začnou projevovat příznaky stárnutí, na naši pleti, bolí nás klouby atd. Proč nedodat tělu kolagen zvenčí, když to je čistě přírodní produkt, získaný z ryb nebo vepřového či hovězího masa? Není to příjemný a bezbolestný způsob, jak si zachovat svěží vzhled? Ano, samozřejmě že je!

pleť

Účinky kolagen pleť jsou prokázané a tak chcete-li zůstat mladistvá o nějaký ten rok déle než je váš skutečný http://www.albatrosmedia.cz/tituly/36790728/muj-prizvuk-je-skutecny/ biologický věk, je kolagen tím správným řešením. Problémy s pletí řeší ženy a dívky celý život. V pubertě je trápí pupínky, pak se na pleti podepisuje stres, vysoké pracovní nasazení ale i vliv životního prostředí a v závěru nás vlastní tělo začne omezovat s tvorbou kolagenu. Ten ale můžete tělu dodávat. Tak nestárněte!