Stavíme skleník krok za krokem

by
Stavíme skleník krok za krokem


Zakoupili jste si skleník a čeká vás jeho stavba? Opravdu se toho nemusíte obávat, protože podle návodu se jedná vlastně o takovou velkou skládačku, kterou krok za krokem zvládnete sestavit. Je ale pravdou, že záleží na tom, kdy skleník zakoupíte, protože vám může přijít nejen nekompletní dodávka skleníku, ale také bez návodu, což není až tak příjemné. Ideální je v tomto případě si raději skleník zakoupit od ověřeného prodejce nebo přímo výrobce, jako je naše společnost. U nás si totiž můžete rovnou objednat i odbornou montáž a nechat stavbu skleníku nebo skleníkové přístavby na nás.

skleník

Odborná montáž skleníku

Zde bude zapotřebí vaše součinnost a to tím, že si připravíte základ, kde bude váš skleník stát. Ani v tomto případě vás nenecháme stranou a pomůžeme vás samozřejmě jak s výběrem skleníku, tak i s dalšími kroky, jak postupovat. Odborná montáž je prováděna pouze našimi vlastními proškolenými montéry na předem připravený základ. Rozměry základu snadno vyhledáte na našich webových stránkách, ale aby se zde naši montéři mohli dobře pohybovat, tak bude lepší počítat ještě s volným prostorem okolo skleníku, což zhruba je 50 cm po všech stranách. Po vyhotovení stačí zaslat fotografie a domluvíme se na dalším kroku.

skleník ze skla

Pokud se pustíte svépomocí do montáže, tak vám to také půjde od ruky. Stavba skleníku Skleniky.eu není složitá a vše máte zaznamenáno krok za krokem, až k úplné dokončené stavbě. Bez problémů sestavíte vše dobře, a ještě zvládnete instalaci okapů a další doplňků a příslušenství, které ke skleníku mohou patřit a vám usnadní práci. Není problém si nainstalovat i automatické otevírání oken, kdy budete moci velmi snadno regulovat výměnu vzduchu. Skutečně kdykoliv se na nás můžete obrátit s vaším dotazem, rádi pomůžeme a poradíme nejen s výběrem skleníku, ale rovněž i s jeho montáží.